Galvenā » 2013 » Oktobris » 04
26.septembrī Daugavpils pilsētas skolu 11.klašu skolēnu komandas tikās Daugavpils Valsts ģimnāzijā, lai Eiropas Valodu dienas ietvaros piedalītos valodu konkursā. Mūsu skolu pārstāvēja Ē. Kjars, V. Koļesņikovs un R. Šidlovskis.
Mums tika piedāvāts ceļot pa Eiropu, apstājoties 5 stacijās. Katrā pieturvietā mēs veicām dažādus uzde ... Lasīt tālāk »

Mūsdienās tiek uzskatīts par priekšrocību, ja cilvēks zina vairākas valodas. Tad ir vieglāk kontaktēties, iepazīt citas kultūras, kā arī iepazīstināt ar sevi citus.

Jau kļuva par labu tradīciju septembrī piedalīties Eiropas dienas pasākumos  un „vizināties dažādu valodu karuselī”. 27. septembrī mūsu skolas 6. klašu skolēni Kristīne Meirāne, Valentīns Petrusevičs, Nikole Červinska veiksmīgi piedalījās interaktīvā spēlē dažādās valodās.

Šogad konkursa dalībniekiem tika piedāvāti interaktīvie uzdevumi ... Lasīt tālāk »


     25. septembrī Eiropas valodu dienas ietvaros Vienības pamatskolā noritēja izzinošs pasākums "Jautrās valodu stacijas", kurā sākumskolas skolēniem tika dota iespēja pārbaudīt un apliecināt savas zināšanas latviešu, krievu un angļu valodā.

      Pasākumā piedalījās arī mūsu skolas audzēkņi: Arina Ļaļina (2.b), Deniss Poļiščuks (3.a), Antons Šalkovskis (4.b). Dalībnieki pildīja daudzveidīgus uzdevumus trijās valodās, piemēram, minēja krustvārdu mīklu, pareizā secībā "rakstīja" dzejoli u.c. Visi dalībnieki saņēma saldas balvas. Mūsu skolēni parādīja l ... Lasīt tālāk »Daug16vsk.lv