Galvenā » 2014 » Maijs » 27

Skolas Goda svētki notiks 30. maijā:

1.-4.kl. 9.00 aktu zālē (pēc svētkiem flah mob skolas pagalmā)
5.-8., 10., 11. 12.00 aktu zālē (pēc svētkiem flah mob skolas pagalmā)

 


  Maijs ir notikumiem bagāts mēnesis. Un viens no svarīgakajiem 9. un 12. klašu skolēniem. Jo tieši šajā mēnesi viņiem skan Pēdejais zvans un sākas nopietni pārbaudījumi.

  Arī mūsu skolā 16. maijā noskanēja Pēdējais zvans 9. un 12. klašu skolēniem. Apsveikt topošos absolventus atnāca pirmklasnieki, vidusskolēni, skolas JAK komanda un vokālais ansamblis "Blēņdari". Skanēja joki un arī mīļi vārdi.

  Arī 9. un 12. klases neatpalika. Uzstājoties viņi gan jokoja, gan bija nopietni. Viņi pateicās skolotājiem un vecākiem par milzīgu darbu, pacietību un mīlestību pret bērniem.

Mīļie topošie absolventi, ... Lasīt tālāk »


  Maija otrā svētdiena ir īpaša diena. Tajā mēs svinam Mātes dienu. Neviens no mums neaizmirst apsveikt māmiņu, pateikt viņai mīļus vārdus, pateikties par to, ka laidusi mūs pasaulē, auklējusi un audzinājusi. Tieši māmiņa ir pirmais cilvēks, ar ko saskaras mazais cilvēciņš šajā pasaulē. Tieši viņa pirmā dos padomu, palīdzēs sarežģītā situācijā, nomierinās un uzmundrinās.

  Arī mūsu skolā, turpinot tradīciju, no 6. līdz 16. maijam tika novadīti Mātes dienai veltīti koncerti un klases vakari. Tajos skanēja daudz brīnišķīgu, mīļu vārdu māmiņām. Bērni uzstājas ar dzejoļiem, dziesmām, dejām, lai tikai iepriecinātu savas mīļās māmuliņas.

Māmiņas, mēs jūs mīlam!

... Lasīt tālāk »

Apsveicam pilsētas zīmējumu konkursa "Mūsus pilsētas baznīcas" uzvarētājus!

Marija Cvetinska (4.a) - 2 vieta

Olga Komarova (8.a) -Gran Pri


Apsveicam 5.a klases skolnieci Annu Vasiļjevu ar iegūto atzinību "Jauno matemātiķu konkursā"!


Apsveicam Lidiju Valenieci ar iegūto 2. pakāpi Latgales vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā "Trejdeviņas saules lec"!


Apsveicam Danielu Siļčonoku (5.b), Vitāliju Kondrašõvu (5.b), Darju Dzjubenko (3.b), Evelīnu Vasiļjevu (3.b) ar iegūto 1. vietu pilsētas krievu dziesmas izpildītāju konkursā!


Apsveicam pilsētas vizuālās mākslas olimpiādes uzvarētājus!

Diana Černooka (7.c) - 1. vieta

Lidija Valeniece (8.b) - 2. vieta

Alīna Erastova (8.a) - 2. vieta.Daug16vsk.lv