Galvenā » 2014 » Oktobris » 10

Š.g. 8.oktobrī norisinājās Latvijas konkursa „SUPERPUIKA” 1. kārta, kurā piedalījās 117 dalībnieki. Pēc rezultātiem iespēju piedalīties 2. kārtā izcīnījuši 35 dalībnieki, kuru starpā ir arī mūsu skolas 6.B klases skolēns Daniels Siļčonoks (6.rezultāts kopvērtējumā).

Apsveicam Danielu ar panākumiem

Latvijas konkursa „SUPERPUIKA 2015” 1.kārtā!

Paldies skolotājām Lilijai Grakovai un Oksanai Gedzjunai par skolēnu sagatavošanu konkursam!

Novēlam veiksmi Danielam Latvijas konkursa „SUPERPUIKA 2015” 2.kārtā, kas plānota 4. decembrī.


    28. oktobrī centrā „Jaunība” noritēja pilsētas spēle „Es esmu skolotājs”, kurā mūsu skolas 7.B klases komanda izcīnīja godalgoto 2.vietu. Komandas sastāvā: Nikole Červinska, Diana Skribina, Taisija Djagiļeva, Valentīns Petrusevičs, Vladislavs Raņševs, Maksims Tihonovs, Anastasija Slobodeņuka.

    Godalgotās vietas mums ir arī individuālajās nominācijās: Valentīns Petrusevičs – 2.vieta nominācijā „Labākais skolotājs”; Maksims Tihonovs – 1.vieta nominācijā „Labākais skolēns”; Vladislavs Raņševs – 2.vieta nominācījā „Labākais skolēns”.

Apsveica ... Lasīt tālāk »Daug16vsk.lv