Galvenā » 2015 » Marts » 14

 Apsveicam

Valentīnu Petruseviču (7.b) ar iegūto 2. vietu un Lanu Daškeviču (5.a) ar iegūto 3. vietu pilsētas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā „Rakstu darbi”!

Paldies skolotājām Gaļinai Želabovskai un Jadvigai Osipovai par skolēnu sagatavošanu konkursam!


Apsveicam

mūsu skolēnus ar panākumiem 2015.gada pilsētas skolēnu sacensībās peldēšanā!

1.vieta: Kirils Ivanovs (3.b)

2.vieta: Anastasija Meļņikova (8.a), Jūlija Matvijenko (11.)

3.vieta: Tatjana Petunova (3.b), Alekss Kuļikovskis (3.b), Marija Ivanova (5.b), Anna Mihailovska (8.a)

2.vieta  4 x 25m brīvā stila jauktajā stafetē vidusskolām: Vjačeslavs Prokopjevs (11.), Jūlija Matvijenko (11.), Igors Sokolovs (9.a), Maksims Sinkevičs (12.).

... Lasīt tālāk »


12. martā fizikas kabinetā pulcējās 8. klašu skolēni, lai piedalītos intelektuālajā maratonā Eureka. Jaunos fiziķus patīkami pārsteidza uzdevumu daudzveidība, kuru izpilde prasīja gan teorētiskās zināšanas, gan praktiskās darbības iemaņas. Skolēniem bija jāatmin mīkla, jāatceras, ko pēta fizika, jāizpilda interaktīvais IQ tests. Tika piedāvāti arī praktiskie uzdevumi, piemēram, izskaidrot fiziskus eksperimentus par magnētismu un gāzu paplašināšanos, noteikt ķermeņa masu ar svaru palīdzību, samontēt elektrisko ķēdi.

Sacensībās valdīja radoša un draudzīga gaisotne. Visas komandas bija spēcīgas un lieliski tika galā ar uzdevumiem. Lai noteiktu uzvarētāju, nācās piedāvāt papildus uzdevumu: prezentēt fizisko ierīci. ... Lasīt tālāk »Daug16vsk.lv