Galvenie » 2015 » Janvāris » 18
18:49
JAK «Latgolys Leiga» pirmais pusfināls

    20. decembrī mūsu pilsētas iedzīvotājus priecēja jautri satīras un humora svētki – JAK «Latgolys Leiga» pirmais pusfināls, kas notika Daugavpils teātrī. Startēja četras komandas: trīs augstskolu komandas („RTU elektriķi”, „Dvor v zakone”, „Metro”) un vienīga skolas komanda „YES!16.”.

    Sasveicināšanās konkursā mūsējie humoristiskā priekšnesumā,  par kuruī ieguva maksimālo punktu skaitu, iepazīstināja ar katru komandas spēlētāju. „YES!16.” labāk par citām komandām uzstājās konkursā „Mājas uzdevums”, nedaudz sliktāk – improvizācijā. Rezultātā mūsu komanda izcīnīja 2. vietu un tiesības spēlēt finālā.

    Kā pateica JAK spēles organizatori un vadītāji: „Pēkšņi … patīkams pārsteigums.”

     Beigt gribētos ar mūsu komandas vārdiem: „Ja gribat tikt vaļā no problēmām, pasmejieties par tām, pasmejieties par sevi! JAK, tāpat kā virtuvē, galvenais – nepārsālīt. Spēlējiet JAK un esiet veseli!

Svetlana Rudjko

           

Skatījumu skaits: 500 | Pievienoja: Anželika | Reitings: 0.0/0

Daug16vsk.lv