Galvenie » 2013 » Aprīlis » 25
10:40
"Dari kopā ar mums, dari kā mēs, dari labāk nekā mēs"

17. aprīlī mūsu skolā notika aizraujošā sporta spēle "Dari kopā ar mums, dari kā mēs, dari labāk nekā mēs", kurā piedalījās 1.-5. klašu skolēni un viņu vecāki, un vecvecāki.

1. – 3. klašu audzēkņi un viņu vecāki piedalījās jautrās stafetēs skolas sporta zālē, savukārt 4.-5. klašu skolēni un to vecāki demonstrēja savu veiklību un fizisko sagatavotību skolas baseinā. Pavisam spēlē piedalījās 43 ģimenes.

Baseinā savā starpā sacentās 2 komandas: „Delfīni” un „Haizivis”. Stafetēs skolas baseinā (gluži kā dabā) ar nelielu pārsvaru uzvarēja „Delfīni”. Tika rīkotas arī individuālās sacensības. Labākie peldētāji – māmiņa, tētis, meita, dēls – tika apbalvoti ar medaļām. Sporta zālē savā starpā sacentās 4 komandas. Visvairāk pārsteidza mūsu māmiņu veiklība un izturība riņķa griešanā. Pēc visiem pārbaudījumiem komandas tika apbalvotas ar diplomiem par piedalīšanos sporta spēlē. Noslēgumā visi dalībnieki sapulcējās pie svētku galda.

Tādi pasākumi, kuros bērni un vecāki darbojas kā vienota komanda, vēl ciešāk saliedē ģimeni un stiprina saites starp bērniem un vecākiem.

Fotoreportaža šeit

 

Skatījumu skaits: 472 | Pievienoja: Anželika | Reitings: 0.0/0

Daug16vsk.lv